Zimní olympiáda alias Kokosy na sněhu 2023


Kde: Kemp Borovinka - Koněšín 65, 675 02
Kdy: 30.7. - 6.8.2023
Pro děti ve věku 6 - 15 let.

Druhý letní kemp pořádaný spolkem Jfamily - Sport dětem s odborným vedením pedagogů a milovníků sportu v nádherném areálu uvnitř přírody.

Nástup: 30.7.2023 ve 13:00 

Co nás čeká: Zima v létě? To jako vážně? Jestli nevěříš, že se dá zažít pořádná koulovačka uprostřed léta, tak se přijeď přesvědčit na náš kemp! Přiblížíme si význam, na jaké tradici a hodnotách jsou Olympijské hry postaveny. Následně se budeme zdokonalovat ve všech možných sportech, které můžete vidět na Zimní olympiádě a vyzkoušíme i hromadu dalších. 

Naší filozofií je, že si zakládáme na individuálním přístupu, motivaci dětí k zdravému životnímu stylu a trávení společných chvil nejen u pohybových aktivit, ale také u zábavných večerních programů bez mobilních telefonů. A jak už to u nás chodí, tak ve všem budeme soutěžit, bavit se a zažívat plno emocí.

Na koho se můžete těšit: Nadšené instruktory, kteří jsou odborníci v daných sportech a aktivitách (učitelé, trenéři, lektoři atd.), ale hlavně jsou plní energie a neskutečně je baví práce s dětmi. 

O kempu: Kemp je v prostředí krásné přírody na okraji lesa a zároveň pouze necelý kilometr od Dalešické přehrady. Ubytování v chatkách, které mají v těsné blízkosti zabudovaný bazén, 2 sportovní kurty, prolézačky pro děti, stolní tenis, podium a taneční parket, pískoviště, ohniště a společenskou místnost.

V ceně: plná penze (6 jídel denně, pitný režim), ubytování, kempové tričko, veškeré aktivity, sportoviště a trenéři/vedoucí/strejdové a tety :D.

Cena:
6500,- do 31.1.2023
7000,- od 1.2.2023

Online přihláška

Chceš sledovat novinky?

Koukni na sociální sítě.