Asterix a Obelix na Antické olympiádě


Kde: Kemp Borovinka - Koněšín 65, 675 02
Kdy: 28.7. - 4.8.2024
Pro děti ve věku 6 - 15 let.
- MOŽNOST PŘÍMĚSTSKÉ VARIANTY - INFO NÍŽE U PŘIHLÁŠKY

Třetí letní kemp pořádaný spolkem Jfamily - Sport dětem s odborným vedením pedagogů a milovníků sportu v nádherném areálu uvnitř přírody.

Nástup: 28.7.2024 ve 14:00 
(vyzvednutí 4.8. 8:30 - 10:00) 

Co nás čeká: Letoos se podíváme zpátky do minulosti na to, jak v Antických dobách probíhaly Olympijské hry a jakou misi museli Asterix a Obelix splnit. Sami by to však nezvládli, a proto jim jdeme podat pomocnou ruku.

V tehdejší době se hodem oštěpu, zápasem nebo i hlasatelstvím dala uctít bájná božstva. Tělesná a psychická zdatnost byla životním stylem, kterým se chtěl prezentovat každý člověk. Dalším typickým znakem této události byl cool outfit sportovců a diváků, který využijeme i my a o to víc nasajeme atmosféru této doby. Díky misi, kterou budeme chtít zuby nehty dotáhnout do úspěšného konce si přiblížíme význam, tradice a hodnoty, na nichž jsou Olympijské hry postaveny. Následně se budeme zdokonalovat ve všech možných sportech, které byly na Antické olympiádě vidět a vyzkoušíme i hromadu dalších.

Naší filozofií je, že si zakládáme na individuálním přístupu, motivaci dětí k zdravému životnímu stylu a trávení společných chvil nejen u pohybových aktivit, ale také u zábavných večerních programů bez mobilních telefonů. A jak už to u nás chodí, tak ve všem budeme soutěžit, bavit se a zažívat plno emocí.

Na koho se můžete těšit: Nadšené instruktory, kteří jsou odborníci v daných sportech a aktivitách (učitelé, trenéři, lektoři atd.), ale hlavně jsou plní energie a neskutečně je baví práce s dětmi. 

O kempu: Kemp je v prostředí krásné přírody na okraji lesa a zároveň pouze necelý kilometr od Dalešické přehrady. Ubytování v chatkách, které mají v těsné blízkosti zabudovaný bazén, 2 sportovní kurty, prolézačky pro děti, stolní tenis, podium a taneční parket, pískoviště, ohniště a společenskou místnost.

V ceně: plná penze (6 jídel denně, pitný režim), ubytování, kempové tričko, veškeré aktivity, sportoviště a trenéři/vedoucí/strejdové a tety :D.

Cena:
7200,-

Kemp - příměstský - 4800,-

Termín: 29. 7. - 3.8. 2024

Nástup vždy ráno 7:30 - 8:30 (snídaně zajištěna)

Vyzvednutí 16:00 - 17:00 (možnost individuální domluvy a zajištění večeře za příplatek)

- varianta bude otevřena při minimálním počtu 7 míst a maximum je 10 míst :)

KEMP - se spaním - 7200,-

poslední 2 místa

Chceš sledovat novinky?

Koukni na sociální sítě.